GOLFOVÝ TRENAŽÉR GOLFMASTER 3D

PLNOHODNOTNÉ 3D ZOBRAZENÍ

GolfBlaster 3D poskytuje hráčům fantastický pocit ze hry, díky dokonalému trojrozměrnému zobrazení golfových hřišť. Pro jejich interpretaci jsou využívány nejmodernější 3D technologie. Každá část hřiště je vymodelována s maximální péčí. Mimo 3D terénu je každý vložený objekt také trojrozměrný.

NÁDHERNÁ ANIMOVANÁ PŘÍRODA

GolfBlaster 3D vdechuje zobrazovaným 3D prvkům život. Stromy, keře a tráva se pohupují v poryvech větru a mraky se hýbou po obloze. V potocích teče voda, na hřištích stříkají fontány, točí se vrtule větrných mlýnů a všechnu tuto realitu umocňují různé další animované prvky. Mraky, teplovzdušné balóny a letící ptáci se dokonale zrcadlí ve fotorealisticky zobrazované hladině jezer. Jednoduše grafika, která vám vyrazí dech.

FYZIKÁLNÍ MODEL

GolfBlaster 3D používá 3D fyzikální výpočty, které zabezpečují realistickou interpretaci dráhy míčku během jeho letu a také po jeho dopadu na hřiště. Interakce míčku s terénem, případně s jinými objekty a také pád míčku do vody, nebo jeho náraz na překážku jsou vypočítávány velmi sofistikovaným způsobem. Fyzikální model GolfBlaster 3D klade důraz na to, aby věrohodnost a shoda fyziky uvnitř golfového trenažéru byli na nerozeznání od fyziky známé z reálného světa.

HRA NA HŘIŠTI, TRÉNING, VÝUKA A CLUBFITTING

GolfBlaster 3D dovoluje hráčům užít si každý aspekt golfové hry a to v interiérových podmínkách, kde je hra golfu nezávislá od vnějšího počasí. Golfová pravidla platí při hře na trenažéru Golfblaster 3D v plném rozsahu. Na každém skutečném golfovém hřišti je hráčům k dispozici cvičná louka. Jinak tomu není ani na trenažéru GolfBlaster 3D. Hráč si může zkoušet všechny druhy úderu, tak jako ve skutečnosti. Trénovat se dá dlouhá hra, krátká hra, přihrávky nebo patování. Realistická interpretace odehraných úderu a poskytované technické údaje o trajektoriích letu míčku, předurčují GolfBlaster 3D také pro výuku golfu a dělají z něj plnohodnotné, tréninkovo-výukové zařízení. Dokonalá zpětná vazba, která se hráči při hře a tréninku na trenažéru GolfBlaster 3D dostává, mu poskytne všechny potřebné parametry pro clubfitting - správnou volbu vhodných holí, přesně na míru pro každého golfistu.

SNÍMÁNÍ LETU MÍČKU

Kvalita a množství získaných údajů při měření parametrů golfového úderu, má signifikantní vliv na výpočty a následnou simulaci letu míčku. Snímání letu míčku tvoří srdce golfového trenažéru. Proto GolfBlaster 3D používá měřící systém s DUÁLNÍ TECHNOLOGIÍ MĚŘENÍ, který mu poskytuje DVOJNÁSOBNĚ VYŠŠÍ počet vstupních údajů, než mají jiné - podobné výrobky. GolfBlaster 3D pracuje při snímání míčku s frekvencí 100 tisíc krát za vteřinu. Proto je naše simulace výrazně kvalitnější.

RŮZNÉ HRACÍ POVRCHY

Golfový trenažér GolfBlaster 3D Vám dává možnost odpálit míček z povrchu, který simuluje grýn, fervej, vysokou trávu nebo písek. Tyto povrchy přispívají k zvýraznění simulace hry a zároveň ovlivňují let míčku a jeho rotaci během samotného letu.

SNÍMÁNÍ PARAMETRŮ HLAVY GOLFOVÉ HOLE

Měřící systém při každém úderu snímá také parametry pohybu a uhlů hlavy golfové hole. Tyto jsou využívány jako sekundární informace pro balistické výpočty, které ale primárně vycházejí z měření parametrů letu samotného míčku.

PRECIZNÍ SIMULACE

Hlavní výhodou golfového trenažéru GolfBlaster 3D, je vysoká věrnost simulace všech druhů golfových úderu. Hook, slice, fade, draw, lob jsou reprodukovány úplně realisticky. S takovou přesností a realizmem nepracuje žádný jiný systém.

INTEGROVANÝ ANALYZÁTOR ŠVIHU

GolfBlaster 3D poskytuje hráčům detailní údaje o každém odehraném úderu, prostřednictvím integrovaného analyzátoru golfového švihu. Všechny údaje jsou zobrazeny v grafické i číselné podobě.

SOUTĚŽE

GolfBlaster 3D obsahuje soutěže: “Nejdelší odpal”, “Nejblíže k jamce” a “Hra na cíl”. Tyto soutěže jsou zvláště vhodné při organizování různých společensko-sportovních akcí s větším počtem hráčů. Pořadí soutěžících se po odehrání určeného počtu úderů průběžně zobrazuje na plátně.

GOLF PRO PROFESIONÁLY

GolfBlaster 3D si díky vysoké věrohodnosti simulace získá každého amatéra i vrcholového profesionála, který si na něm zahraje. Zkušení hráči určitě ocení jeho možnosti, které jím nabídne nejenom při samotné hře, ale také při zlepšování svého švihu při tréninku na tomto špičkovém zařízení.

GOLF PRO ZAČÁTEČNÍKY

GolfBlaster 3D je ideální i pro začátečníky - vynikající platforma na osvojení si základů golfu. Můžou nacvičovat dlouhé údery, krátkou hru, patování, přihrávky, nebo si zahrát virtuální hřiště ještě před hrou na hřišti skutečném. GolfBlaster 3D nabízí pro začátečníky množství různých hřišť, které jsou vhodné pro postupné zlepšování se v golfové hře.

ZLEPŠOVÁNÍ PATOVÁNÍ

Přesnost snímání, kterou simulátor GolfBlaster 3D vyniká, umožnila vytvořit speciální funkci, jíž cílem je zlepšování patování hráčů. Od standardní hry se odlišuje tím, že navržená osmnáctijamková hřiště se hrají pouze na jednotlivých grýnech. Vaše hra patrem se už po odehrání několika málo kol zřetelně zlepší.

ZÁBAVA S GOLFEM V KRUHU CELÉ RODINY

Pro malé golfisty jsme připravili hřiště šitá dětem na míru. Od standardních hřišť se liší tím, že jednotlivé jamky jsou krátké, takže zde můžete najít například 155 m jamku s parem 5. Samozřejmě, že standardní golfová pravidla je potřeba dodržovat, ale malí golfisté mají radost z dobrých výsledků, které je motivují k další hře. Mimo to jsou na těchto hřištích různé, pro děti zajímavé objekty. Začátečníci si zase můžou zahrát na hřištích Pitch&Putt. Jelikož patování je na tomto trenažéru velmi přesné a fyzikální model dokonale interpretuje kolize míčku s terénem a objekty, doplnili jsme GolfBlaster 3D i o minigolf, který si může užít celá rodina. Velmi zábavnou je na tomto trenažéru také hra Target Golf, při které hráč získává body za přesnou hru k jamce a také Demolition golf - golf pro teenagery, kde se můžete odreagovat přesnými zásahy objektů.

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ

Níže najdete seznam golfových hřišť, která si můžete pro svou hru na simulátoru vybrat.

SEZNAM GOLFOVÝCH HŘIŠŤ :

1. Augusta National Golf Club

2. Golf Club Český Krumlov

3. Chart Hills Golf Club

4. Southport & Ainsdale Golf Club

5. Gray Bear – Tále

6. Royal Golf Club Marianské Lázně

7. Kunětická Hora Golf Resort

8. Karlštejn Golf Resort Red 1-9, 10-18

9. Karlštejn Golf Resort Blue 10-18, 19-27

10. Karlštejn Golf Resort Black 19-27, 1-9

11. Fontana Golf Course

12. München Eichenried AB

13. München Eichenried BC

14. München Eichenried AC

15. Ullna Golf Club

16. Halmstad Golfklubb Nord Course

17. Golf International de Moliets

18. Montauban Golf Course

19. Dunakiliti Golf Club

20. Barsebäk Donad Steel Course

21. Halmstad Golfklubb South Course

22. Barsebäk Masters Course

23. Pleneuf-Val Andre

24. Einchenheim Kitzbühel

25. Bernolakovo Black River

26. Bernolákovo Park – 9 holes

27. Berlin Nick Faldo

28. Dale Hill Ian Wooshame Corse

29. Dale Hill Old Course

30. Diamond Country Club

31. Gut Murstatten Championchip

32. Malacky Eurovalley Public

33. Malacky Eurovalley White

34. Tropical Links – Windy Bay Course

35. Orange Opal Golf Course in Rocky Valley

36. The Manor – House Romantic Park Resort

37. The Mountain Golf and Country - Pitch & Put

38. Mediteran Golf Resort

39. Pitch & Put on Riverbirch Luxury Golf Resort

40. Pony Tail Palms Golf & Country Club Acapulco

41. Muran Ghotic Castle Resort – Old Course

42. Maple Paradise Golf Resort

43. Wind Mill Resort – South Course

44. Wind Mill Resort – Par 3

45. Riverbirch Luxury Golf Resort – Course no 7

46. The Mountain Golf and Country Club – East Course

47. Blue Field Pereni Castle Course

CENÍK GOLFOVÉHO TRENAŽÉRU GOLFMASTER 3D:

Do 16:00 hod : 300,- czk /Hod.

Od 16:00 hod : 400,- czk /Hod.

PERMANENTKY :

HODNOTA PERNAMENTKY / CENA

1.000,- czk / 950,- czk

2.000,- czk / 1.860,- czk

3.000,- czk / 2.730,- czk

4.000,- czk / 3.560,- czk

5.000,- czk / 4.350,- czk

6.000,- czk / 5.100,- czk

10.000,- czk / 8.300,- czk

• Permanentky lze využít na golf i bowling

• Jsou časově neomezené

• Přenosné

KARAOKE

VLOŽENO 23.11.2019

FLEXI PASS

V bowling baru přijímáme poukázky FLEXI PASS

VLOŽENO 23.11.2019

DÁRKOVÉ POUKAZY

Možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě 300 Kč nebo 500 Kč

VLOŽENO 23.11.2019

Otvírací doba:

Pondělí - Čtvrtek : 14:00-1:00

Pátek a Sobota : 14:00-5:00

Neděle : 14:00-22:00

Navštivte také stránky našich partnerů:

Majnl Dance Nový Jičín: Sportbar-herna a Casino: Hotel Kalač Nový Jičín: